KONST / Litografier / Litografier 12257182

nr 1225 7182

Axel Lilliehöök

(f. 1930), Sverige

Litografier, 2 st, Signerade. Motivet: 27x28 & 44x38 cm

Axel Lilliehöök, svensk målare född 1930.

Utrop:

500 kr

måndag 17 december 2018
kl 18:59:40

Axel Lilliehöök

Läs mer om Axel Lilliehöök